top of page

AKO PROJEKT VZNIKÁ

Zavrite prosím na chvíľu oči a povedzte nám ako sa cítite vo svojom vysnívanom priestore.

 

Mäkko, teplo, odychovo? Alebo chcete cítiť príval novej energie? Preferujete lesk kovu či sladkú vôňu dreva? Chcete svojim priestorom vyvolať dojem okázalosti, alebo skôr útulnosti? Nezáleží na počte otázok, ale o vcítení sa do vašich predstáv.

 

Chceme sa priblížiť vašim konkrétnym potrebám a preto naša práca začína ešte pred tým, ako vezmeme do ruky ceruzku. Nie je to len o zoznámení sa s priestorom, jeho veľkosti a polohe, o dispozičných návrhoch, ale aj o tom, pochopiť zámer klienta.

 

Bývanie chápeme ako komplexný celok, pričom akceptujeme rôznorodé požiadavky klientov – nech sa jedná o akýkoľvek štýl bývania. Veľmi dobre vieme, koľko času a starostí vyžaduje príprava nového bývania, či pracovného prostredia. Častokrát tieto starosti prehlušia radosť

z tvorby a nového životného priestoru.

 

Preto vám chceme pomôcť a ponúknuť komplexné služby – od návrhu až po sťahovanie. Takto môžete svoj ušetrený čas a peniaze venovať sebe, svojej rodine a svojim záľubám.

 

SPOLUPRÁCA

 

Každý projekt je jedinečný a preto potrebuje individuálny prístup. Sme tu, aby sme sa vám postarali o funkčný a estetický interiér od konceptu až po jeho riešenie. 

1. Na našom prvom stretnutí, alebo počas online komunikácie, by sme sa od vás radi dozvedeli, čo sa vám páči, ako váš nový domov vnímate vy, čo od neho očakávate a prezreli si váš pôdorys interiéru. Ak ho nemáte, radi si priestor zameriame osobne.

 

2. Po tom, ako zistíme vaše požiadavky a vy odsúhlasíte cenovú ponuku s termínmi, vypracujeme pre vás Zmluvu o Dielo . Po jej podpise sa začne naša úzka spolupráca. 

Vypracujeme pre vás návrh konceptu v podobe 2D dispozícií, kde uvidíte návrhy prípadných dispozičných zmien, rozmiestnenie inštalácií, nábytku a svietidiel. 

 

3. Na ďalšom stretnutí vám odprezentujeme koncept a v prípade potreby doplníme vaše ďalšie požiadavky.

 

4. Po odsúhlasení konceptu, k ďalšiemu nášmu stretnutiu pre vás pripravíme fotorealistické 3D vizualizácie. Počas procesu tvorby sme s Vami neustále v kontakte a zapracúvame prípadné pripomienky. 

5. Ak nám odsúhlasíte náš návrh, vypracujeme technickú realizačnú dokumentáciu (stavebnú a výrobnú nábytkovú), na základe ktorej dopracujeme finálny rozpočet na realizáciu návrhu interiéru.

6. Vypracovaný návrh vám odovzdáme vo vytlačenej forme i digitálnej forme

7. Následne sa začne realizácia a ak si budete priať, vieme vám pomôcť so zabezpečením priebehu a zastrešením samotnej realizácie. Dohliadame za vás na jej úspešné dokončenie.

Ponúkame vám na realizáciu interiéru našich partnerov a overených profesistov z praxe, ktorí vedia, čo robia. Majú dlhoročné skúsenosti

a vášeň pre svoju oblasť. Na základe vašich predstáv a zadania, vám vďaka aj ich znalostiam vieme poskytnúť komplexné poradenstvo a realizáciu, teda projekt „na kľúč“, s koordináciou dizajnéra, aby sme návrh čo najpresnejšie zhmotnili.

​To, čo projekt nového bývania prostredníctvom Gallery of Living vyžaduje od vás, je zdieľanie vašich predstáv a potrieb, úprimnosť vo vzťahu k predloženým návrhom a dodržiavanie dohodnutých termínov a podmienok.

KOĽKO STOJÍ ŠTÝL A HARMÓNIA

 

Možno oveľa menej, ako si myslíte. Atmosféru, ktorú získate vhodným výberom a doladením jednotlivých prvkov, však určite pocítite vy aj vaši hostia.

Výsledná cena sa vždy odvíja od konkrétnej požiadavky, náročnosti úlohy, rozsahu prác, ale aj finančných možností objednávateľa.

bottom of page