top of page

"...ZÁLEŽÍ NA TOM AKO ŽIŤ..."

Snívate o kráse, o pocite domova, o radosti z miesta, odkiaľ sa Vám ani vašim hosťom a klientom nebude chcieť odísť? Také miesta existujú.

A je ich veľa. Niektoré už existujú a niektoré treba ešte len objaviť.
Gallery of living  Vám ponúka pomocnú ruku pri hľadaní. Sprístupní vám novú kvalitu, vytvorí svet individuality a krásy, v ktorom je radosť žiť, tvoriť, stretávať sa. Myslíte si, že luxus je otázkou peňazí? Môže, ale ani nemusí byť. Luxus je v tom, ako veľmi si doprajete cítiť sa dobre.
A dobre vybratý a zariadený priestor, miesto, kde žijete či pracujete, vám k pocitu blahobytu a dobrého života určite dopomôže.

 


AKO PRACUJEME


Na začiatku je vaša predstava a možnosti, potom papier a ceruzka. Na konci životný priestor. Nie je dôležité, aký trend dnes letí, dôverujeme nadčasovosti a predstavám klienta. Snažíme sa pochopiť jeho priestor, možnosti a túžby, s pokorou, citlivosťou a snahou odovzdať to najlepšie z nás. Chceme hľadať riešenia, v spolupráci s ním priniesť inteligentné a atraktívne návrhy. Je to vždy iné, vzrušujúce...

​"DETAILY NIE SÚ LEN DETAILY.

ONY TVORIA DIZAJN."

CHARLES EAMES

Návrhy majú spoločné jedno. Dôraz na celistvosť projektu.

Preto sa naše dizajnové štúdio Gallery of living venuje každému detailu projektu, od návrhu až po realizáciu.

Nezáleží na tom, či ide o rekonštrukciu malého bytu, projekt rozľahlého rodinného sídla alebo o návrh firemného priestoru. Hľadáme funkčnosť v nadčasovom dizajne, ktorý zmení bežne zaužívaný pohľad na bývanie. To najdôležitejšie, čo na konci nájdete, je jednoduchá a úprimná radosť z priestoru, radosť z bývania.

Po čom túžime my? Dopriať sebe i vám dobrý pocit zo všetkého, čo robíme. Chceme sa dívať dopredu a zároveň sa môcť kedykoľvek obzrieť. S radosťou a s pocitom dobre vykonanej práce.

bottom of page